Новини, Статті, Суспільство

Де краще шукати актуальну та цікаву інформацію?

Де краще шукати актуальну та цікаву інформацію?

У сучасному світі все динамічно. Але серед різноманіття ресурсів потрібно знайти ті, які будуть надавати дійсно чесну, правдиву та перевірену інформацію. Для цього потрібно шукати ті сайти, які пропонують лише достовірну інформацію з чіткими фактами. Важливо черпати інформацію лише з надійних джерел, яка б не засмічувала наш мозок, не забирала час, не вводила в оману. Тільки неупереджену, цікаву та важливу інформація завжди можна знайти на  “Укр-Дей” – сучасному та динамічному сайті. Там ви можете прочитати виключно свіжі та перевірені новини, насолодитися цікавими та корисними статтями, які підкріплені яскравими та унікальними фото.

Як розпізнати правдиву інформацію?

Щодня мозок сучасної людини може поглинати в Інтернеті приблизно 34 Гб інформації. Це чудово, якщо вона позитивна, якісна, правдива. Але буває й так, що серед потоку різноманітних новин, інформаційних повідомлень з’являється маса фейків, які засмічують нашу свідомість. Це негативно впливає на наш настрій, мислення, викликає тривогу, призводить до стресових ситуацій.

Як же зрозуміти, що перед вами фейк?

  • Великий, емоційний та яскравий заголовок, інколи «сенсаційний». Дуже часто наповнення статті може не співпадати із заголовком. Його просто пишуть для привернення уваги.
  • Схожість з відомими ресурсами. Інколи в інтернеті знаходяться «двійники» відомих сайтів: їхня назва схожа до відомого ресурсу, але в ній змінені кілька літер, які на перший погляд можуть бути малопомітними. Дуже часто на таких ресурсах статті мають велику кількість лайків та невиправдано високу кількість підписників. А за день-два може з’являтися до десятка статей.
  • Повторення інформації. Якщо в одній статті чи повідомленні кілька разів повторюють те ж саме, то це, скоріше всього, фейк. Адже частий повтор є засобом маніпуляції.
  • Помилки. Якщо у статтях і повідомленнях багато різноманітних помилок, то, напевно, це фейк. Адже їх пишуть швидко та люди без відповідної освіти.
  • Несправжні фото. Якщо ви уважно придивитесь до фото або відео, то помітите, що вони несправжні, зроблені в фотошопі. Чи оригінальне фото можна перевірити у Google.
  • Перевірка інформації. Обов’язково перевіряйте інформацію, вона має бути взята з кількох джерел або надана провідними експертами.
  • Різні джерела. Якщо ви знайшли якусь інформацію, то вивчіть її у різних джерелах. Має бути як мінімум 3-4 інформаційних ресурси, які подали одну й ту ж новину.
  • Емоції. Якщо у статті все дуже емоційно, сумно, печально, є жахливі кадри чи фото, то обов’язково перевірте інформацію. Адже на таких емоціях часто працюють фейки.
  • Дата. Обов’язково дивіться коли було надруковано новину. Якщо це фейк, то там не буде точної дати. А якщо ви скопіюєте статтю, то побачите, що це інформація з попередніх років.
Читайте також:  Ультразвукові скрабери - що треба знати

Де шукати статті про психологію?

У сучасному стресовому світі людям потрібно відволікатися та вміти самостійно собі допомогти психологічно. Для цього добре читати відповідні статті на сайті “Укр-Дей”, адже там гарно відкривається розділ “психологія”, який наповнений різноманітними статтями. Вся інформація структурована та перевірена, написана грамотними спеціалістами, які опрацьовують її з різних джерел. Тому ви можете бути впевнені в тому, що дійсно отримаєте те, що шукали.

Всі статті підкріплені яскравими та достовірними фото, які допомагають краще сприймати інформацію. Крім того, ви можете знайти провідні експертні думки, дізнатися багато нового та цікавого. Статті спрямовані на те, щоб розвантажити, заспокоїти, подарувати людям можливість розібратися із власними психологічними проблемами. До того ж, вони написані зрозумілою мовою, тому кожен може знайти щось для себе, зрозуміти певні нюанси та особливості психологічних проблем.

Шукайте тільки чесну, правдиву та перевірену інформацію, адже це важливо для вашого психологічного та емоційного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *