Бізнес, Статті, Суспільство

Чому зриває патрубок інтеркулера

Патрубок интеркулера є важливою частиною останнього, оскільки саме ним переміщається повітря. Сам інтеркулер теж незамінний. Його наявність та справність дозволяють вирішити відразу дві проблеми:

  • захистити ДВЗ від критичного підвищення температури;
  • забезпечити мотор стабільним потоком охолодженого повітря, яке менш розріджене, ніж гаряче.

Якщо усунення першої проблеми знижує швидкість зношування та продовжує термін експлуатації машини, то другий пункт необхідний для розкриття потенціалу двигуна. Відомо, що сам принцип роботи ДВЗ ґрунтується на надходженні повітря в камеру. Тому якщо його буде недостатньо, потужність двигуна також знизиться.

У цій статті ми поговоримо про найпопулярніші причини того, що патрубок інтеркулера буквально зриває. Замовити нові комплектуючі можна через каталог Repairkit: https://repairkit.com.ua/ua/g61987727-patrubki-shlangi.

Тиск усередині системи та халатна фіксація патрубка інтеркулера

Існує чотири поширені причини того, чому зриває патрубок інтеркулера:

  • надто високий тиск усередині системи (не зірве, так зруйнує, вам терміново потрібна діагностика);
  • халатна фіксація деталі (якщо при встановленні патрубок був слабо закріплений, зірвати його може і при нормальному тиску повітря);
  • природне зношування (з часом алюмінієві фіксатори стираються);
  • невідповідність розмірів.

Останній пункт особливо часто зустрічається на СТО, адже оригінальні деталі для автомобілів закордонного виробництва є досить дорогими. Тому багато автовласників користуються аналогами. Якщо вони якісні – то все гаразд. Ось тільки підібрати ідеально підходящий розмір може бути непросто.

Де знайти новий патрубок інтеркулера в Україні

Оскільки особистий автомобільний транспорт є надзвичайно поширеним в Україні, пошук комплектуючих для машини не складе проблеми. Знайти запчастини можна офлайн або через мережу. Наприклад, ви можете звернутися до Repairkit. У каталозі є патрубки інтеркулера для іномарок від провідних виробників. В наявності оригінальні деталі, а також аналоги з найвищою якістю матеріалів та виготовлення. При цьому грамотні консультанти допоможуть підібрати запчастину, що ідеально підійде для вашого автомобіля.

Читайте також:  Долгая поездка на громкой Тесле: Model S проезжает 3000 км с генератором, не останавливаясь на зарядных станциях

І ціни на патрубок інтеркулера та інші комплектуючі для машини вас приємно здивують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *