Сучасні ударні музичні інструменти представлені широким асортиментом, адже виробники використовують нові технології, оригінальні за властивостями матеріали, а також додатково встановлюють електронне оснащення, яке значно розширює можливості музиканта. Якщо ви шукаєте якісні ударні музичні інструменти знайти тут можна найкращі топові моделі, які популярні не тільки поміж новачків, а також високо ціняться професійними барабанщиками. Залежно від обраного стилю й жанру виконуваної музики варто обирати відповідні за звучанням ударні.
Види ударних музичних інструментів
Існує безліч різноманітних за звучанням, формою і типом конструкції ударних. Аби познайомитися більш детально з усіма варіантами переходьте в музичний магазин Паті на Хаті й перегляньте всі наявні моделі музичних інструментів, які можуть використовуватися для гри в різних жанрах. Поміж найпоширеніших ударних варто виділити:
- барабани, що відіграють ключову роль в ритмічній секції – бас-барабан, том-томи, снейр-барабан;
- тарілки в формі металевих дисків створюють звукові акценти;
- маракаси – перкусійні інструменти, наповнені дрібними предметами для створення характерного ритмічного звуку;
- перкусійні набори – бонги, джембе, тамбурин;
- електронні ударні, які дозволяють використовувати додаткові цифрові ефекти, записувати звуки й створювати особливі ритми.
Також в окрему групу варто виділити традиційні ударні інструменти різних народів світу, які широко використовуються для виконання народної музики: африканські джембе, індійські табла, тайські гонги.
На що звернути увагу при виборі перших ударних
Якщо ви бажаєте навчитися грати на ударних, зверніть увагу на деякі нюанси, які варто врахувати при виборі першого інструменту для навчання. Гра на ударних може біти дійсно захопливою і цікавою в будь-якому віці. Перш ніж перейти до вибору інструментів важливо детально ознайомитись із видами ударних і їх особливостями, щоб точно розуміти які саме інструменти потрібні вам з урахуванням саме ваших вподобань і навичок.
Наприклад, в базовий набір ударної установки має входити:
- бас-барабан з глибоким низьким звуком;
- том-томи різних розмірів для мелодійних ритмів;
- тарілки включають бочки, хай-хет, креш – важливі для створення звукових акцентів;
- стійки для встановлення тарілок;
- барабанні палички відповідного розміру з урахуванням стилю гри;
- перкусійні аксесуари для створення різноманітного звучання;
- стілець барабанщика, який варто обирати з урахуванням зросту, статури й певних особистих вподобань щодо комфорту під час гри.
Цей базовий набір може змінюватися залежно від особистих вподобань барабанщика. Також для початківців рекомендовано використовувати для репетицій вдома спеціальні педи. Завдяки педам можна в комфортних умовах без зайвого шуму відточувати майстерність і тренувати відчуття ритму.