Site icon Стоп корупція

Як підібрати і налаштувати слуховий апарат?

За перших же ознак погіршення слуху слід звернутись до спеціалістів-сурдологів, і не лише з метою діагностики та призначення лікування. Зберегти звичну якість життя допоможуть правильно підібрані невеличкі пристрої – слухові апарати. Тож зазвичай перевірка слуху – це не лише ліки та процедури, але й вибір оптимального приладу для покращення слуху. Тим більше, що сучасна медична промисловість пропонує безліч ефективних варіантів – від найменшої моделі, яка практично непомітно ховається у вушному каналі, до більших опцій кишенькового формату. Залишається лише обрати найкращий варіант.

Як підібрати слуховий апарат

Підбір оптимального пристрою проводиться у декілька етапів, головна мета яких – встановити рівень погіршення слуху:

Лише після діагностики лікар приймає рішення щодо призначення слухового апарату. Наприклад, якщо наявні запальні процеси активної дії – такого рішення не буде до покращення стану хворого.

Вибір конкретної моделі

Наразі асортимент таких приладів охоплює всі можливі параметри вибору – кожен сурдолог може обирати з понад 500 моделей, звертаючи увагу на таке:

З урахуванням усіх факторів хворому пропонують вибір з декількох оптимальних моделей, які найкращим чином допоможуть йому зберегти якість життя.

Налаштування обраного апарату

Але самим лише вибором найкращої моделі слухового апарату справа не обмежується – його потрібно налаштувати відповідно до персональних даних пацієнта. Оскільки у пристрої відбувається цифрове перетворення звуку, то й налаштування відбувається за допомогою комп’ютера та програмного забезпечення. Це потрібно зробити, незалежно від того, чи це надсучасний мініатюрний пристрій, чи більші слухові апарати для людей похилого віку. Найчастіше коректування зазнають такі параметри:

Слухопротезист проводить адаптацію всіх показників до ідеально природнього звучання – і це стосується як власного голосу пацієнта, так і звуків навколишнього середовища. Також важливим моментом є отримання інструкцій з подальшого користування слуховим апаратом.

Exit mobile version